Lenovo | ThinkPad AC Adapter (USB-C) | USB-C | 135 W | AC adapter
- Preces kods: 374790
- EAN: 195892068426
- MPN: 4X21H27804
75.18€
Bez nodokļa: 62.13€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas jauda | 135 W |
| Tips | AC adapter |
| Producer product family | ThinkPad AC Adapter (USB-C) |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.07 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 348 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Net weight master carton | 2.268 kg |
| Tare weight master carton | 0.071 kg |
| Palette Qty | 762 pcs |
| Gross weight | 0.564 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Citas funkcijas | This Lenovo 135W Standard AC Adapter (USB Type-C) Power Adapter offers fast, efficient charging at home, in the office, or on the go. This power adapter is compatible with ThinkPad USB-C enabled Notebook and Tablet |
| Konektora veids | USB-C |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Produkta krāsa | Black |
| USB portu skaits | 1 |