Natec | Laptop Cooling Pad | ORIOLE | Black | 270 x 400 x 25 mm | 740 g
- Preces kods: 377221
- EAN: 5901969435139
- MPN: NPL-1926
25.29€
Bez nodokļa: 20.90€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | ORIOLE |
| Producer product family | Laptop Cooling Pad |
| Svars | 740 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 270 x 400 x 25 mm |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 89 g |
| Tare weight (kg) | 0.189 kg |
| Volume (m3) | 0.003528 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 490 pcs |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Net weight | 0.791 kg |
| Citas funkcijas | Adequate cooling is ensured by 3 efficient 120mm internal fans; 7-step tilt angle adjustment; Natec Oriole is powered by one of two built-in USB-A ports, all via a dedicated, included cable |
| Gaisa plūsma | 70 - 70 CFM |
| Savietojamība | Supports up to 17.3" laptops |
| Materiāls | Metal, ABS |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 5 V |