Lenovo | Monitor Webcam | MC60
- Preces kods: 377942
- EAN: 195892048411
- MPN: 4XC1J05150
89.69€
Bez nodokļa: 74.12€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MC60 |
| Producer product family | Monitor Webcam |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.06 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.064 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1762 pcs |
| Gross weight | 0.202 kg |
| Net weight | 0.138 kg |
| Citas funkcijas | AI features enabled - Smart Face Framing, Zoom, Lighting Correction, anti-flicker. Clutter-free installation with cableless connection. See more with 90°wide range FOV. Privacy shutter to physically cover webcam lens |
| Produkta krāsa | Black |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10,Windows 11 |