Eaton | OnLine UPS | 9E1000I | 1000 VA | 800 W | C14
- Preces kods: 381409
- EAN: 786689166564
- MPN: 9E1000I
420.49€
Bez nodokļa: 347.51€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 9E1000I |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Ietilpība | 800 W |
| Kapacitāte | 1000 VA |
| Jaudas spraudnis | C14 |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 8.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 pcs |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Net weight | 10.00 kg |
| Citas funkcijas | Easily communicate with the UPS through USB, RS232 serial or over the network with the optional network card (Network-M2). Relay cards or ModBus cards are also available. Output 4xC13 |
| UPS topoloģija | On line |
| Viļņa forma | Sine wave |
| Formas faktors | Tower |