Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Epson
- Preces kods: 391333
- EAN: 8715946705705
- MPN: C11CJ43401
7 030.02€
Bez nodokļa: 5 809.93€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 764.00 mm |
| Gross height (mm) | 1218.00 mm |
| Gross width (mm) | 724.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3800 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 4.3 kg |
| Volume (m3) | 0.67 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 pcs |
| Gross weight | 128.6 kg |
| Net weight | 124.30 kg |