Natec | Mouse | Stork | Wireless | 2.4 GHz | Black
- Preces kods: 395425
- EAN: 5901969437959
- MPN: NMY-2000
4.76€
Bez nodokļa: 3.93€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Stork |
| Producer product family | Mouse |
| Connection type | 2.4 GHz |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 303.00 mm |
| Gross width (mm) | 62.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 11.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.468 kg |
| Palette Qty | 730 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Number of buttons | 3 |
| Sensors | Optical |
| Funkcijas | DPI adjustment |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Svars | 49 g |
| Garums | 97 mm |
| Augstums (max) | 35 mm |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10, Linux, Android |
| Width | 61 mm |
| Baterijas tips | 1x AA |