Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
- Preces kods: 400216
- EAN: 195892079835
- MPN: 4XC1K97399
90.33€
Bez nodokļa: 74.65€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam |
| Producer product family | WebCam |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.08 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.001205032 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 881 pcs |
| PET | 50.00 g |
| Gross weight | 0.201 kg |
| Net weight | 0.121 kg |
| Citas funkcijas | 1080p IR & RGB dual webcam with 1/2.9-inch large sensor delivers super video clarity. Microsoft Teams certified to guarantee premium video and audio experience after firmware update. Dual microphones with noise cancellation. AI features enabled - Smart Face Framing, Zoom, Lighting Correction, anti-flicker. Smart Traffic Light and Microphone Indicator. Clutter-free installation with cableless connection. See more with 90°wide range FOV. Flexible setup by tilting up to +/-25° and lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Savietojamība | Compatible with select Lenovo ThinkVision monitors |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10,Windows 11 |