Lenovo | ThinkVison Monitor Soundbar | MS30 (S) | Black | 4 Ω
- Preces kods: 400218
- EAN: 195892079842
- MPN: 4XD1K97400
28.74€
Bez nodokļa: 23.75€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MS30 (S) |
| Producer product family | ThinkVison Monitor Soundbar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Pilna pretestība | 4 Ω |
| Bluetooth | No |
| Krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 198.00 mm |
| Gross height (mm) | 73.00 mm |
| Gross weight | 0.495 kg |
| Gross width (mm) | 187.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.15 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.165 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 320 pcs |
| Tare other | 400.00 g |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 392 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 282 mm |
| Net weight master carton | 7.77 kg |
| Tare weight master carton | 0.359 kg |
| Net weight | 0.33 kg |
| Citas funkcijas | The front-facing 2 X 2W sound experience is perfect for virtual meetings and online classroom sessions. Flexible setup by lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs |
| Connections | USB Type-A |
| Frekvences diapazons | 140-20000 Hz |
| Savietojamība | P27h-30 P27q-30 T27p-30 T27h-30 T27i-30 P32p-30 T32p-30 T32h-30 |