Laminator Jupiter A3 | White/Grey
- Preces kods: 401617
- EAN: 043859763498
- MPN: 5748401
335.34€
Bez nodokļa: 277.14€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White/Grey |
| Producer product name | Laminator Jupiter A3 |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 208.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 117 pcs |
| Gross weight | 7.40 kg |
| Net weight | 6.50 kg |
| Citas funkcijas | Ready to laminate in just 60 seconds with InstaHeat Technology Laminates an A4 pouch in as little as 17 seconds (1400mm/min max. speed). 6-rollers for high quality, fast laminating - accepts all pouches up to A3 & 250 microns (2x250). Auto-Shut Off after 30 mins inactivity |