Eaton | UPS | 5E Gen2 1200UI IEC | 1200 VA | 660 W
- Preces kods: 402349
- EAN: 3553340704277
- MPN: 5E1200UI
140.42€
Bez nodokļa: 116.05€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PH |
| Producer product name | 5E Gen2 1200UI IEC |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 660 W |
| Kapacitāte | 1200 VA |
| Gross depth (mm) | 347.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| TI weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 111 pcs |
| Gross weight | 9.04 kg |
| Net weight | 8.50 kg |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Black |