Lenovo | Slim AC Adapter | GX20Z46271 | 135 W | AC Adapter
- Preces kods: 403173
- EAN: 195042150490
- MPN: GX20Z46271
49.85€
Bez nodokļa: 41.20€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | AC Adapter |
| Producer product name | GX20Z46271 |
| Producer product family | Slim AC Adapter |
| Izejas jauda | 135 W |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4.50 g |
| Plastic (No PET) | 7.75 g |
| Tare weight (kg) | 0.123 kg |
| Volume (m3) | 0.002415 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 741 pcs |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 8.52 kg |
| Tare weight master carton | 0.469 kg |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.387 kg |
| Citas funkcijas | Ripple voltage shall be less than 350mV (peak to peak) at 25 deg C |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |