Lenovo | Precision Pen 2 | For Laptop | Black
- Preces kods: 403504
- EAN: 195892068983
- MPN: GX81J19854
50.12€
Bez nodokļa: 41.42€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | For Laptop |
| Producer product family | Precision Pen 2 |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.67 g |
| Tare weight (kg) | 0.043 kg |
| Volume (m3) | 0.000242 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6993 pcs |
| Gross weight | 0.058 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Citas funkcijas | For Lenovo laptops only; Two short-cut buttons |