Kingston | SDHC SD | Flash Memory Card | 8 GB | Black
- Preces kods: 411515
- EAN: 740617335484
- MPN: SDIT/8GB
37.61€
Bez nodokļa: 31.08€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 8 GB |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Flash Memory Card |
| Producer product family | SDHC SD |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 43200 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Īpašās funkcijas | Read Rate: 100; Write Rate: 80 |