Lexmark | Colour Laser Printer | CS730de | Laser | Colour | Printer | White
- Preces kods: 414224
- EAN: 734646717380
- MPN: 47C9020
769.78€
Bez nodokļa: 636.18€
| Ražotājs | Lexmark |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CS730de |
| Produkta krāsa | White |
| Produkta veids | Printer |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Colour |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 565.00 mm |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 42.20 kg |
| Producer product family | Colour Laser Printer |
| Net weight | 38.20 kg |