Lenovo | Mouse | 150 | Wireless | Black
- Preces kods: 416255
- EAN: 195892084129
- MPN: GY51L52638
9.90€
Bez nodokļa: 8.18€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | 150 |
| Producer product family | Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4730 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Sensors | LED optical |
| Buttons | 3 buttons w/o programmable |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 x AA |