MSI | AGILITY GD21 | Mouse pad | 220 x 320 x 3 mm | Black
- Preces kods: 421336
- EAN: 4719072698683
- MPN: AGILITY GD21
12.63€
Bez nodokļa: 10.44€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1200 pcs |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Tips | Mouse pad |
| Producer product name | AGILITY GD21 |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Natural Rubber Base |
| Dimensijas (W x D x H) | 220 x 320 x 3 mm |