Lenovo | 160 Combo | Keyboard | Wired | Mouse included | US | Black | USB-A 2.0
- Preces kods: 423081
- EAN: 195892084112
- MPN: GX31L52655
15.17€
Bez nodokļa: 12.54€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Konektora veids | USB-A 2.0 |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | 160 Combo |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Pele iekļauta | Yes |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.005225 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 195 pcs |
| Gross weight | 0.566 kg |
| Net weight | 0.542 kg |
| Savietojamība | Microsoft Windows 7,Windows 8,Windows 10,Windows 11 |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.5 m |
| Pogu veids | 3 buttons w/o programmable |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way scroll (up/down) |