Lenovo | Mouse | 120 | Wired | USB-A | Black
- Preces kods: 423102
- EAN: 195892084136
- MPN: GY51L52636
6.99€
Bez nodokļa: 5.78€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | 120 |
| Producer product family | Mouse |
| Ierīces tips | Wired |
| Connection type | USB-A |
| Gross depth (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 38 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2218 pcs |
| Gross weight | 0.188 kg |
| Net weight | 0.088 kg |
| Number of buttons | 3 |
| Sensors | Optical |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way scroll (up/down) |
| Cable length | 150 cm |