Lenovo | Accessories 110 Analog In-Ear Headphone | GXD1J77354
- Preces kods: 423104
- EAN: 195892059851
- MPN: GXD1J77354
5.28€
Bez nodokļa: 4.36€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Grey |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | GXD1J77354 |
| Producer product family | Accessories 110 Analog In-Ear Headphone |
| Gross depth (mm) | 146 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.121 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 67.00 g |
| Plastic (No PET) | 43.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.0002044 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1639 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.011 kg |