Muse | Portable Radio with Bluetooth and USB port | M-35 BT | AUX in | Black
- Preces kods: 423410
- EAN: 3700460208998
- MPN: M-35 BT
69.49€
Bez nodokļa: 57.43€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| AUX ieeja | Yes |
| Producer product name | M-35 BT |
| Producer product family | Portable Radio with Bluetooth and USB port |
| Gross depth (mm) | 372.00 mm |
| Gross height (mm) | 372.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Net weight | 2.20 kg |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Bluetooth | Yes |