Lenovo | ThinkSmart Bar 180
- Preces kods: 432625
- EAN: 197531825780
- MPN: 12UE0000MT
1 587.68€
Bez nodokļa: 1 312.13€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 492.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 58 pcs |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 2.09 kg |
| Net weight | 1.50 kg |
| Producer product name | ThinkSmart Bar 180 |
| Frekvences reakcija | 80-20k Hz |
| Microphone | Yes |
| Svars | 2200 g |
| Width | 8 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 65 cm |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Interfeisa tips | AC power, Audio jack, USB-C (supports 2.0 and 3.0), Ethernet (RJ45) |
| Standarts Plug and Play | No |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 1080 pikseļi |
| Mikrofona virzienu tipi | 8 x built-in beamforming |