Lenovo ThinkPad Quectel RM520N-GL 5G M.2 WWAN Module | 4XC1Q34838
- Preces kods: 436546
- EAN: 195892105855
- MPN: 4XC1Q34838
245.74€
Bez nodokļa: 203.09€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 31.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1354 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | 4XC1Q34838 |
| Producer product family | ThinkPad Quectel RM520N-GL 5G M.2 WWAN Module |