Lenovo Headset | USB-A Stereo Gen 2 | Built-in microphone | Wired | Black
- Preces kods: 440333
- EAN: 195892101550
- MPN: 4XD1P83425
29.25€
Bez nodokļa: 24.17€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wired |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Gross depth (mm) | 177 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 173 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00214347 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 438 pcs |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer product name | USB-A Stereo Gen 2 |
| Producer product family | Headset |
| USB pieslēgvieta | USB-A |