Kingston KCP432ND8/16 | PC/server
- Preces kods: 445270
- EAN: 740617324808
- MPN: KCP432ND8/16
218.94€
Bez nodokļa: 180.94€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | KCP432ND8/16 |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6160 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Komponents, kas paredzēts | PC/server |