Kingston KCP432NS8/16 16GB DDR4 3200MHz Single Rank Module | Kingston
- Preces kods: 449474
- EAN: 740617311488
- MPN: KCP432NS8/16
275.65€
Bez nodokļa: 227.81€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 1613.00 mm |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 31 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.03 kg |