Segway | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E | 1600 W | 25 km/h | 11 " | Black
- Preces kods: 450538
- EAN: 8721008535449
- MPN: AA.05.18.01.0001
755.94€
Bez nodokļa: 624.74€
| Ražotājs | Segway |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1200 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.90 kg |
| TI weight (kg) | 3.90 kg |
| Volume (m3) | 0.1656 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9 pcs |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Net weight | 25.10 kg |
| Speed | 25 kilometrs stundā |
| Produkta nosaukums | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E |
| Wheel size | 11 in |
| Krāsa | Black |
| Uzlādējama baterija | Yes |
| Uzlādes laiks | 4 h |
| Motora jauda | 1600 W |