Goobay Fast Charge Power Bank 10.000 mAh with Power Delivery | 53936
- Preces kods: 450605
- EAN: 4040849539367
- MPN: 53936
16.72€
Bez nodokļa: 13.82€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.50 mm |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3802 pcs |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Producer product name | 53936 |
| Producer product family | Fast Charge Power Bank 10.000 mAh with Power Delivery |
| Produkta krāsa | Black |