Lenovo | TWS YOGA PC Edition | Noise canceling
- Preces kods: 454220
- EAN: 195892099093
- MPN: GXD1P47518
39.57€
Bez nodokļa: 32.70€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 34.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2308 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.15 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Capacity: Earbuds Battery Capacity: 40 mAh, Charging Case Battery Capacity: 500 mAh. Frequency Range: 20-20KHz |
| Producer product name | TWS YOGA PC Edition |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Krāsa | Cosmic Blue |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |