AXAGON Dual car charger, 31.5W | PWC-QC5
- Preces kods: 457257
- EAN: 8595247904034
- MPN: PWC-QC5
6.98€
Bez nodokļa: 5.77€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.80 g |
| Plastic (No PET) | 4.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5994 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | PWC-QC5 |
| Producer product family | Dual car charger, 31.5W |
| Input | 12V/24V DC, CL connector |
| Izeja | USB type A-F, 2-port output, QC3.0 |
| Produkta krāsa | Black |