Lenovo Multi-device Mouse (X9 Edition) | Wireless | 2.4G, Bluetooth 5.0
- Preces kods: 461258
- EAN: 195892110958
- MPN: 4Y51R29290
53.49€
Bez nodokļa: 44.21€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 109.00 mm |
| Gross width (mm) | 51.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1943 pcs |
| Gross weight | 0.314 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Producer product name | Multi-device Mouse (X9 Edition) |
| Number of buttons | 5 |
| Sensors | Blue Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Connection type | 2.4G, Bluetooth 5.0 |