Outwell | Chair | Catamarca Lounger | 125 kg
- Preces kods: 464930
- EAN: 5709388146878
- MPN: 470468
84.25€
Bez nodokļa: 69.63€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 1100 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.03872 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 6.7 kg |
| Net weight | 6.3 kg |
| Maksimālais kravas svars | 125 kg |
| Sēdekļa augstums | 450 mm |
| Producer product name | Catamarca Lounger |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Chair |