Lenovo 4K Pro Webcam
- Preces kods: 466894
- EAN: 195892103608
- MPN: 4XC1Q25246
177.92€
Bez nodokļa: 147.04€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2040 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Producer product name | 4K Pro Webcam |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |