Lenovo Legion K510 Mini Pro | Gaming Keyboard | Wired | US English
- Preces kods: 468430
- EAN: 195892102496
- MPN: GY41P80860
46.16€
Bez nodokļa: 38.15€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Legion K510 Mini Pro |
| Gross depth (mm) | 394.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.68 kg |
| Tips | Gaming Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | US English |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |
| Displeja fona gaisma | 16.8 million RGB colours per key. Supports more customisation by Lenovo Accessory and Display Manager. |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |