Lanberg | Patch Panel 24 port 1U 19" CAT.6 UTP | PPU6-1024-B | Black
- Preces kods: 471867
- EAN: 5901969404067
- MPN: PPU6-1024-B
19.25€
Bez nodokļa: 15.91€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 84.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1585 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.54 kg |
| Producer product name | PPU6-1024-B |
| Producer product family | Patch Panel 24 port 1U 19" CAT.6 UTP |
| Produkta krāsa | Black |