Lenovo Preferred Pro II | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black | USB-A
- Preces kods: 474974
- EAN: 195892115953
- MPN: 4Y41R64618
36.02€
Bez nodokļa: 29.77€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Preferred Pro II |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 207 pcs |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Net weight | 1.08 kg |
| Konektora veids | USB-A |
| Tips | Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | Lithuanian |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Tastatūras apgaismojums | No |