Lenovo | Laser Rechargeable Presentation Remote | Black
- Preces kods: 475315
- EAN: 195892124535
- MPN: 4XW1S62315
44.54€
Bez nodokļa: 36.81€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 870 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.46 kg |
| Producer product name | Laser Rechargeable Presentation Remote |
| Produkta krāsa | Black |