Goobay DisplayPort Cable 2.0/2.1, 80 Gbit/s | 75686 | DisplayPort to DisplayPort
- Preces kods: 480369
- EAN: 4040849756863
- MPN: 75686
11.47€
Bez nodokļa: 9.48€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1.60 g |
| Plastic (No PET) | 0.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Tips | DisplayPort to DisplayPort |
| Producer product name | 75686 |
| Producer product family | DisplayPort Cable 2.0/2.1, 80 Gbit/s |
| Kabeļa garums | 3 m |