Aten VS192-AT-G 2-Port 4K DisplayPort Splitter
- Preces kods: 483229
- EAN: 4719264645242
- MPN: VS192-AT-G
105.51€
Bez nodokļa: 87.20€
| Ražotājs | Aten |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2500 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |