Lenovo Silent Mouse | Yoga | Wireless | Bluetooth | Seashell
- Preces kods: 486794
- EAN: 195892126744
- MPN: GY51S61925
21.10€
Bez nodokļa: 17.44€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 790 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 92 g |
| Tare weight (kg) | 0.092 kg |
| Volume (m3) | 0.00553 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3059 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | Yoga |
| Producer product family | Silent Mouse |
| DPI | Up to 4000 |
| Number of buttons | 8 |
| Key life span | 5 million |
| Sensors | IR Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Produkta krāsa | Seashell |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Connection type | Bluetooth |