Lenovo Yoga Pen
- Preces kods: 486795
- EAN: 195892122012
- MPN: GX81S07448
46.16€
Bez nodokļa: 38.15€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 223.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 62.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.062 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6404 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.014 kg |
| Citas funkcijas | Magnetic Attach; Support Tilt Detection; USB-C Charging; Rechargeable Li-ion Battery; LED Battery Indicator |
| Producer product name | Yoga Pen |