Lenovo Silent Mouse | 350 | Wireless | Bluetooth | Luna Grey
- Preces kods: 486797
- EAN: 195892126539
- MPN: GY51S61904
13.85€
Bez nodokļa: 11.45€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 61 g |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Volume (m3) | 0.037583 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4598 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | 350 |
| Producer product family | Silent Mouse |
| DPI | 1000/1600/2400 |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | 5 million |
| Sensors | IR Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Produkta krāsa | Luna Grey |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Connection type | Bluetooth |