Lenovo ThinkSmart Core + IP Controller G2 U5-16GB for MTR | Black
- Preces kods: 489074
- EAN: 198155758935
- MPN: 12WE000BMT
3 495.09€
Bez nodokļa: 2 888.50€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 433.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross width (mm) | 371.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Gross weight | 2.56 kg |
| Net weight | 1.98 kg |
| Producer product name | ThinkSmart Core + IP Controller G2 U5-16GB for MTR |
| Multikodola tips | 14 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors | 135H |
| Iekšējās atmiņas tips | SO-DIMM DDR5 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums | 2x8 GB |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standartu | 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Datu nesējs | SSD |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Arc Graphics |
| Kontrollera tips | Lenovo IP Controller, 10.1" Touch Controller, Multi-touch |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Operētājsistēma | Windows 11 IoT Enterprise |