Canon | I-SENSYS MF754Cdw II | Laser | Colour | A4 | Wi-Fi | White/Black
- Preces kods: 490721
- EAN: 4549292250398
- MPN: 7185C010
536.85€
Bez nodokļa: 443.68€
| Ražotājs | Canon |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 25.60 kg |
| Net weight | 23.60 kg |
| Producer product name | I-SENSYS MF754Cdw II |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Fakss | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Skeneris | Colour |
| Printēšana | Colour |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |