Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver | 4XH1D20851
- Preces kods: 490962
- EAN: 195892016823
- MPN: 4XH1D20851
6.06€
Bez nodokļa: 5.01€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5096 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.002 kg |
| Producer product name | 4XH1D20851 |
| Producer product family | USB-A Unified Pairing Receiver |
| Īpašās funkcijas | Compatible products list: Lenovo Go Wireless Split Keyboard (4Y41C33748), Lenovo Go Wireless Vertical Mouse (4Y51C33792), Lenovo Go Wireless Numeric Keypad (4Y41C33791), Lenovo Go USB-C Wireless Mouse (4Y51C21216), ThinkPad USB-C Essential Compact Wireless Mouse (4Y51D20848), Lenovo Professional Wireless Rechargeable Keyboard (4Y41K04031), Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse (4Y51C21217), Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo (4X31K03931) |