Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard | Keyboard | Bluetooth | US Euro | Black
- Preces kods: 491063
- EAN: 195892118138
- MPN: 4Y41R69494
78.96€
Bez nodokļa: 65.26€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 350 pcs |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.64 kg |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | Self-Charging Bluetooth Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | US Euro |
| Tehniskās īpašības | Bluetooth 5.1, multi-device support, up to 3 devices connection; Support Microsoft swift pairing; Energy Source: Energy harvesting is achieved by collecting ambient light; Uses fast charging super capacitors (SuperCap) to store light energy |
| Savienojamības tehnoloģija | Bluetooth |
| Produkta krāsa | Black |
| Tastatūras apgaismojums | No |