Barbecook | Premium Pair of Gloves, Black | BC-ACC-7052
- Preces kods: 491098
- EAN: 5400269210595
- MPN: BC-ACC-7052
41.29€
Bez nodokļa: 34.12€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 1745 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Producer product family | Premium Pair of Gloves, Black |
| Producer product name | BC-ACC-7052 |