Lenovo 20W USB-A Wall Charger
- Preces kods: 492373
- EAN: 199272272755
- MPN: ZG38C07909
13.19€
Bez nodokļa: 10.90€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 23.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6329 pcs |
| Gross weight | 0.158 kg |
| Net weight | 0.058 kg |
| Producer product name | 20W USB-A Wall Charger |