Asus UX8406CA-QL358X 255H/0001DA/16G/UI/UX8406CA-2IQL/EVO/V/WAF/HB
- Preces kods: 602171
- EAN: 4711636441292
- MPN: 90NB14X1-M00MR0
1 754.14€
Bez nodokļa: 1 449.70€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.40 kg |