Asus F1607AA-MB047W 325/0005DA/16G/UI/X1607AA-1BMB/V/WAX/G2
- Preces kods: 602180
- EAN: 4711636430227
- MPN: 90NB1721-M002F0
1 101.28€
Bez nodokļa: 910.15€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Net weight | 1.75 kg |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
| Akumulatora garantija | 12 mēnesis(i) |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Lādētājs | 68W |
| Ekrāna izmērs | 16 in |
| Displeja virsma | Anti-glare |
| HD veids | WUXGA |
| Kamera | 1920 x 1200 |
| Ekrāns | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | No |
| Paneļa veids | IPS |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Iekšējās atmiņas tips | SO-DIMM DDR5 |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Produkta krāsa | Quiet Blue |
| Producer product name | 16 F1607AA-MB047W |
| Producer product family | Vivobook |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors | 325 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.5 GHz |
| Procesora frekvence | 2.1 GHz |
| Wi-Fi standartu | 802.11ax |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Graphics |
| Operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Tastatūras valoda | US international |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Datu nesējs | SSD |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Baterijas tehnoloģija | Li-ion |
| Battery capacity | 42 vatstunda |