Tristar SZ-4116 Cyclone Vacuum Cleaner, Bagless, Compact Design, Volume 2 L, White
- Preces kods: 604754
- EAN: 8711658526492
- MPN: SZ-4116
45.90€
Bez nodokļa: 37.93€
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 648.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 56 pcs |
| Gross weight | 4.74 kg |
| Net weight | 4.08 kg |